Cooler Master wprowadził do do sprzedaży słuchawki dla graczy – CM Sirus C. Model ten wykorzystuje cztery wysokiej klasy przetworniki, dwa główne o średnicy 44 mm oraz dwa niskotonowe o średnicy 40 mm. Słuchawki posiadają także wbudowaną karta dźwiękowa z dedykowanym wzmacniaczem oraz pełne wsparcie dla konsol jak i komputerów PC. CM Sirius C posiada nowoczesny i komfortowy wygląd, regulowany pałąk, duże nauszniki oraz wagę 465 gram.

Zestaw słuchawkowy Sirus C będzie dostępny w sprzedaży od maja w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 359 złotych dla użytkownika końcowego. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułTP-Link M5250 – kieszonkowy router z wbudowaną baterią oraz modemem 3G
Następny artykułAOC m2870Vq i AOC m2870Vhe – 28 cali i matryca MVA
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.