Cooler Master dodał do swojej oferty obudowę CM Silencio 452 , która wyróżnia się niezwykłą funkcją wyciszania wnętrza. Konstrukcja została zbudowana z czarnego polimerowego tworzywa, stalowego szkieletu, jej wnętrze pokryto specjalną pianką dźwiękochłonną. Dodatkową ciszę zapewniają dwa fabrycznie zamontowane wentylatory Cooler Master XtraFlo. Jej wymiary wynoszą 190 x 449 x 497 mm, a waga 6,14 kg.

Cooler Master Silencio 452 umożliwia wygodny montaż dwóch napędów optycznych, sześciu dysków 3.5 cala oraz dwóch 2.5 cala. W obudowie zmieści się również karta graficzna o maksymalnej długości wynoszącej 386 mm z klatką HDD, 282 mm bez klatki HDD oraz system chłodzenia CPU o wysokości do 158 mm. Nie zapomniano o łatwo wyciąganych filtrach przeciwpyłowych. Znajdziemy je w najbardziej kluczowych miejscach – na froncie i spodzie obudowy.

Na przednim panelu znajdziemy dwa porty USB 3.0, USB 2.0, czytnik kart SD, wejście na mikrofon i wyjście na słuchawki. Silencio 652 oferuje dodatkowe możliwości chłodzenia podzespołów komputera, w tym:

  • Front: 2 x 120/140mm (1 zainstalowany, 800 RPM, 15 dBA)
  • Tył: 120mm (zainstalowany, 800 RPM, 15 dBA) lub 80/90mm x 1 (opcja)

Obudowa Cooler Master Silencio 452 jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 279 złotych. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułAOC q2770Pqu – monitor z matrycą Super PLS w rozdzielczości WQHD
Następny artykułTP-Link TL-WA890EA – dwupasmowy adapter multimedialny
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.