Cooler Master wprowadził do sprzedaży nową podstawkę chłodzącą – NotePal U2 Plus. Jej zaletą jest to, że pod złożeniu może służyć jako podróżne etui. NotePal U2 Plus jest wykonana ze szczotkowanego aluminium, plastiku i gumy, oraz jest lekka i elegancka. Jej wymiary wynoszą 346 x 282 x 60 mm, a waga to zaledwie 650 gramów. Podkładka obsługuje laptopy do 17 cali włącznie, dzięki dwóm 80 mm wentylatorom, prędkości 2000 obrotów na minutę (można regulować ich prędkość) oraz przepływowi powietrza 31 CFM.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w NotePal U2 Plus są dwa specjalne uchwyty, które pozwalają na uporządkowanie plątaniny kabli na naszym biurku. Zasilaniem zajmuje się kabel USB, podłączony do naszego laptopa, który pobiera około 1.8 Wata energii na godzinę. Podstawka jest dostępna w kolorach srebrnym i czarnym, w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 89,00 złotych oraz objęta jest 24-miesiecznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułTP-Link TL-WA850RE
Następny artykułPhilips 240P4QPYNB/00, 240B4LPYNB/00, 240S4LPSB/00, 240S4LPMS/00
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.