Cooler Master dodało do swojej oferty dwa systemy chłodzenia wodnego – Nepton 140XL i Nepton 280L. Posiadają one kompaktowe gabaryty, prostą instalację, wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę. Oba modele wykorzystują miedziane bloki wodne, wykonane w technologii Micro Channels (mikro kanałów), co zwiększa efektywność odprowadzania ciepła z procesora. Duże wentylatory z serii JetFlo 140, o zakresie pracy od 800 do 2000 RPM. Dodatkowe otwory pozwalają na montaż wentylatorów 120 mm, w tym rozwiązań z serii JetFlo 120.

Zestawy chłodzenia Nepton 140XL i Nepton 280L są już dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 359 zł i 439 zł. Produkty Cooler Master są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym


Poprzedni artykułTP-Link TL-WPA2220KIT – zestaw dwóch transmiterów TL-WPA2220 i TL-PA2010
Następny artykułZOTAC ZBOX nano ID68 i ZBOX nano ID68 Plus, z procesorem Intel Core i5-4200U
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.