Cooler Master pojawi się na targach Computex 2018 z gamą nowych produktów. Wśród prezentowanych w strefie Cooler Master obudów znajdzie się siedem nowości. Jedną z nich ma być MasterCase M500H, która posiada boki wykonane z hartowanego szkła. Jeżeli chodzi o zasilacze to znajdą się dwa nowe modele. Seria V Platinum powiększy się o linię zasilaczy z certyfikatem 80 PLUS Platinum. Zobaczymy również nową serię zasilaczy o nazwie XG.

Cooler Master to przede wszystkim producent rzeczy do chłodzenia. I tak producent zaprezentuje odświeżoną wersję coolera Hyper 212. Prócz tego w strefie będzie można obejrzeć przezroczystą pompę chłodzenia wodnego. Cooler Master pokaże, po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii tworzenia urządzeń chłodzących podzespoły komputerowe, układ chłodzenia wodnego wykorzystujący tzw. zjawisko termoelektryczne.

Podczas targów zadebiutują także urządzenia z linii CK. Będzie to sześć nowych klawiatur wykorzystujących niskoprofilowe przełączniki mechaniczne Cherry MX. Warto także wspomnieć o klawiaturze MK730, która nie posiada klawiszy. Producent pokaże także słuchawki MH752 oferujące dźwięk przestrzenny 7.1 oraz dokanałowe MH710. W strefie Cooler Master będzie można także wypróbować korzystające z technologii AIMPAD urządzenia z serii M800.

Użytkownicy będą mieli okazję przetestować wersję beta nowego MasterPlus+. Jest to oprogramowanie do kontrolowania funkcji i podświetlenia podzespołów oraz peryferiów.

Na strefie Cooler Master czekać będzie nieco aktywności w tematyce podkręcania i modyfikowania wyglądu komputerów. Pokaz ekstremalnego overclockingu poprowadzi francuski specjalista od OC, Wizerty. Zobaczymy też stworzony przez moddera Nhenhopiohach komputer PlayerUnknown’s Battlegrounds BATTLEMODS Asia Tour 2017, w którym można błyskawicznie wymieniać zawartość komputera.


Poprzedni artykułElite Dangerous: Beyond – Chapter Two – poznaliśmy datę premiery
Następny artykułCRYORIG prezentuje chłodzenia Frostbit oraz C7 RGB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments