Cooler Master wprowadziło do sprzedaży chłodzenie wodne ML360P Silver Edition. Cały zestaw waży 1.5 kg i zawiera chłodnicę o długości 360 mm oraz pompę. Jak zapewnia producent, całość ma podołać najwydajniejszym procesorom firm AMD i Intel, nawet wersji podkręconej. Warto tutaj nadmienić, że przez swoje rozmiary, nie każda obudowa będzie w stanie pomieścić tak duży radiator.

Sama chłodnica jest dwukomorowa, co ma dodatkowo podnosić jej efektywność w rozpraszaniu ciepła. W zestawie mamy trzy 120 mm wentylatory, podłączane przy pomocy jednego przewodu.  Warto tutaj także wspomnieć o podświetleniu RGB LED, które tyczy się wiatraków oraz bloku z pompą. Do zarządzania oświetleniem służy kontroler.

Cooler Master ML360P Silver Edition

Blokopompka zbudowana jest z dwóch komór, do których dochodzą dwa wytrzymałe węże. Ma to pozwolić na lepszą dystrybucję płynu chłodniczego. Zamontowany w środku wentylator kręci się na specjalnych wytrzymałych łożyskach. Spód pompki jest miedziany i dokładnie wypolerowany.

Cooler Master ML360P Silver Edition

Montaż poszczególnych elementów, oprócz minimalnej liczby kabli, ułatwiają śruby, które nie wymagają użycia narzędzi do ich wkręcania i wykręcania. Chłodzenie wodne Cooler Master MasterLiquid ML360P Silver Edition wyceniono na ok. 800 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments