Cooler Master wprowadził do swojej oferty słuchawki MasterPulse Over-Ear. Posiadają one unikatową technologię Bass FX, umożliwiającej wybór jednego z dwóch trybów dźwięku. Przy słuchaniu muzyki lepiej ustawić tony na niskie. Jeśli jednak użytkownik postanowi pokazać swoją wyższość na wirtualnym polu walki, wtedy może wyłączyć basy, by lepiej słyszeć kroki zbliżającego się przeciwnika.

Cooler Master MasterPulse Over-Ear

Ustawienia basów w słuchawkach dokonuje się nie poprzez oprogramowanie, jak to bywa w przypadku większości słuchawek, ale z poziomu samego sprzętu. Wystarczy zdjąć lub założyć na urządzenie magnetyczne muszle słuchawkowe. Odpowiednią jakość dźwięku zapewniają duże 44 mm przetworniki, a dodatkowo powłoka otaczająca głośniki została dobrana z myślą o polepszeniu brzmienia basów.

Słuchawki MasterPulse Over-Ear posiadają aluminiowy pałąk, elastyczną opaskę oraz pięć różnych nauszników do wyboru. Do tego dochodzi elastyczny kabel, chowany mikrofon oraz pilot do sterowania.

Słuchawki nauszne MasterPulse Over-Ear kosztują około 329 zł.


Poprzedni artykułAOC U2777PQU i U3277PWQU – nowe monitory z rozdzielczością 4K
Następny artykułWiedźmin 3 z obsługą technologii nVidia Ansel
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.