Cooler Master wprowadził do oferty myszkę MasterMouse MM530. Jest ona przeznaczona dla osób z chwytem Palm, gdzie powierzchnia gryzonia jest większa i pozwala na swobodne położenie na niej ręki. Myszkę wyposażono w sensor optyczny Pixart PMW3360, umożliwiający ustawienie czułości urządzeń od 100 do 12000 DPI. Kluczowe punkty w konstrukcji myszy zostały wykonane z twardego plastiku PBT. Do tego dochodzą przełączniki Omron o żywotności do 20 mln kliknięć.

Myszka MasterMouse MM530 posiada oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik ustawi m.in. czułość gryzonia. Prócz tego w myszy zaimplementowano LED-owe diody, dzięki którym może ona rozbłysnąć w jednym z trzech kolorów.

Cooler Master MasterMouse MM530 kosztuje około 238 zł.


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją Humble Software Bundle Cyberlink
Następny artykułSerwis YouTube otrzymuje nowe logo identyfikacyjne
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.