Cooler Master wprowadził do swojej oferty myszkę MasterMouse Lite S. Wyposażono ją w sensor optyczny PixArt PAW3509, umożliwiający m.in. ustawienie czułości na poziomie do 2000 punktów na cal. Czułość myszki można zmienić trzy razy w zakresie od 600 do 2000 DPI. Zastosowano tutaj również przełączniki Omron, które mają wytrzymać do 10 milionów kliknięć.

Powierzchnia myszki została pokryta lakierem UV, odpornym m.in. na ścieranie. By gryzoń odpowiednio się przy tym prezentował, Cooler Master zaimplementował w nim białe podświetlenie LED. Prócz tego zamontowano wytrzymały kabel. Wymiary myszki wynoszą 117 x 63.5 x 38 mm.

Mysz MasterMouse Lite S kosztuje około 69 zł.


Poprzedni artykułHumble tinyBuild Bundle z kilkunastoma grami od studia tinyBuild Games
Następny artykułDiRT 3 Complete Edition dostępna za darmo na portalu GameSessions
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.