Cooler Master wprowadził do sprzedaży nowe chłodzenie cieczą – MasterLiquid Lite 120. Należy ono do grupy zintegrowanego systemu chłodzenia All-in-One, z komorą z chłodziwem połączoną z radiatorem przy pomocy pompy. Model ten jest także kompatybilny z nowymi procesorami od AMD i Intela. Urządzenie ma być odpowiednie dla zwykłych użytkowników, którzy potrzebują po prostu sprawnego chłodzenia.

W chłodzeniu wykorzystano niskoprofilową, podwójną pompę. Gwarantuje ona cichą pracę oraz sprawny przepływ cieczy. Potencjalny hałas redukować ma także wentylator MasterFan Air Balance 120 mm. Dzięki zastosowaniu mniejszego wentylatora chłodzenie ma zmieścić się w dowolnej obudowie.

Chłodzenie MasterLiquid Lite 120 kosztuje około 219 zł.


Poprzedni artykułOrganizacja JEDEC rozpoczęła pracę nad standardem pamięci DDR5
Następny artykułPamięci HyperX FURY DDR4 otrzymują białą i czerwoną wersję kolorystyczną
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.