Firma Cooler Master wprowadziła na rynek klawiaturę MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition. Urządzenie powstało we współpracy z firmą NVIDIA. Wyróżnikiem nowego modelu jest zielone podświetlenie LED, którym na dodatek można w pełni zarządzać z poziomu samej klawiatury. Prócz tego użytkownik może podświetlić najważniejsze klawisze w grze, np. WSAD. Można także samodzielnie zarządzać kolorami, przy użyciu oprogramowania SDK.

Klawiaturę wyposażono w przełączniki Cherry MX Red oraz technologię N-key rollover połączoną z 6-key rollover.

Cooler Master MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition

Model ten wyposażono w 32-bitowy procesor ARM Cortex do zapisywania profili i makr. Wymiary klawiatury wynoszą 439 x 130 x 42 mm, a długość kabla USB to 1,5 metra.

Cooler Master MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition

Klawiatura MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition kosztuje około 520 zł.


Poprzedni artykułASRock X299E-ITX/ac – mini-ITX na procesory Skylake-X
Następny artykułPoznań Game Arena 2017 – cosplay oraz hostessy na targach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.