Cooler Master wprowadziło do sprzedaży klawiaturę MasterKeys Lite L. Jej cechą charakterystyczną są przełączniki hybrydowe. Mają one zapewnić uczucie podobne do użytkowania tych mechanicznych. Nie są przy tym ani tak głośne, ani nie wymagają dużej siły do aktywacji. Kolejną wyróżniającą cechą jest podświetlenie RGB, które do tej pory było zarezerwowane wyłącznie dla klawiatur mechanicznych. Dodatkowo intensywność czy tryby świetlne można zmieniać z poziomu samej klawiatury.

Klawiatura posiada anti-ghosting na 26 przycisków czy blokadę klawisza Windows. Prócz tego mamy dostępne klawisze multimedialne czy odporność na ochlapanie cieczą. Wymiary urządzenia wynoszą 439 x 129 x 41 mm, a waga to jedyne 967 gramów.

Cooler Master MasterKeys Lite L

Klawiatura MasterKeys Lite L kosztuje 169 zł. Jest dostępna w sprzedaży w Polsce.


Poprzedni artykułKomputer Zotac MAGNUS EN1060K z procesorem Intel Kaby Lake
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Readey Drivers 382.05 ze wsparciem dla Prey
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.