Cooler Master wprowadziło do oferty klawiatury MasterKeys L i MasterKeys S. Zostały one wyposażone w przełączniki CherryMX w kilku wariantach: red, blue, brown, silver i green. Zastosowano tutaj specjalne klawisze PBT, znacznie grubsze niż zwykłe nakładki ABS. Przyciski są dzięki temu wytrzymalsze oraz dają poczucie sprężystości. Przełączniki mogą się pochwalić wytrzymałością do 50 mln kliknięć.

Serce urządzenia stanowi 32 bitowy procesor ARM Cortex. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość szybkiego zapisu i dostępu do makr oraz profili.

Seria MasterKeys wspiera też zaawansowane technologie anti-ghostingowe. N-key rollover w połączeniu z 6-key rollover mają spowodować, iż każdy wciśnięty przez użytkownika klawisz zostanie właściwie odczytany przez system. MasterKeys PTB występuje w wersji L i S.


Poprzedni artykułRazer świętuje sukces Team Liquid podczas The International 2017
Następny artykułBlizzard kończy wsparcie w grach dla systemów Windows XP i Vista
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.