Cooler Master wprowadził do sprzedaży Devastator 3. Jest to zestaw klawiatury i myszy dla profesjonalnych graczy. Oba urządzenia posiadają podświetlenie LED, składające się z siedmiu różnych kolorów. Tryby świetlne można następnie personalizować, dostosowując do własnego gustu. Podświetlenie da się też szybko przełączać przy pomocy klawisza Fn. Producentowi zależało na tym, by jego peryferia były wygodne w użytkowaniu.

Myszka została wyposażona w przełączniki Omron, mające wytrzymać do 10 mln kliknięć. Jako sensora optycznego użyto Avago. Prócz tego myszka posiada gumowane uchwyty boczne, dla pewniejszego chwytu. Całość posiada wyprofilowane boki, niski profil oraz odpowiednio dobrany przycisk scrolla.

Klawiatura z zestawu bazuje na umieszczonej pod klawiszami membranie, która ma zapewnić wysoką kulturę pracy. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu palce nie będą się męczyć, mimo wielogodzinnej rozgrywki. Urządzenie posiada niski profil klawiszy, co powinno zadowolić wiele osób. Prócz tego mamy gumowane, antypoślizgowe podkładki, stabilizujące pozycję urządzenia.

Zestaw Devastator 3 kosztuje około 169 zł.


Poprzedni artykułHyperX oficjalnym sponsorem zawodów PGL CS:GO Major Kraków 2017
Następny artykułAMD udostępniło Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.7.1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.