Cooler Master wprowadził do do sprzedaży słuchawki douszne CM Storm Pitch. Model posiada aluminiową obudowę o średnicy 10 mm, gwarantującą dobrą ochronę i trwałość przetworników. Gumowe nakładki są wykonane z dobrej jakości gumy i izolują niechciane szumy z zewnątrz. Dużym plusem CM Storm Pitch jest dołączony zestaw nakładek, dzięki którym dopasujemy słuchawki do naszego ucha, zapewniając przy tym jak najlepszą izolację akustyczną. Całość waży zaledwie 11.3 grama.

Słuchawki CM Storm Pitch wyposażone są również w wielokierunkowy (360°), bardzo czuły mikrofon. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminowane są tzw. martwe strefy oraz jest zapewniona bardzo dobra jakość komunikacji głosowej. Producent zadbał również o przyciski odtwarzania i zatrzymywania muzyki, a także odbierania i kończenia połączenia telefonicznego. Do zestawu dostajemy także podręczne etui i rozdzielacz sygnału.

CM Storm Pitch są dostępne w sprzedaży od połowy lipca w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 125 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułCooler Master CM Storm Recon – wysoka ergonomia i precyzja dla graczy
Następny artykułAOC i2269Vw, i2369V i2269Vwm, i2369Vm, i2769Vm, d2769Vh – eleganckie monitory z matrycą AH-IPS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.