Cooler Master wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną Cooler Master CK350. Zastosowano w niej przełączniki mechaniczne Outemu, występujące w trzech odmianach: czerwone, niebieskie i brązowe. Dzięki nim klawiatura sprawdzi się nie tylko podczas grania, ale również w codziennej pracy. Dodatkowo klawisze wyposażono w podświetlenie RGB, które można kontrolować bez dodatkowego oprogramowania.

Konfiguracja podświetlenia, nagrywanie makr odbywają się za pomocą skrótów klawiszowych. Wszystko za sprawą systemu On-the-fly. Ograniczenie klawiszy do podstawowego zestawu pozwoliło zachować niewielki rozmiar klawiatury.

Klawiatura Cooler Master CK350 wykonana została ze szczotkowanego aluminium i innych dobrej jakości materiałów. Gwarantuje to nie tylko stylowy wygląd, ale i trwałość, nawet podczas najbardziej wymagających rozgrywek. Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży w cenie ok. 250 zł.


Poprzedni artykułV4 Future Sports Festival – Budapesz 2019: Virtus.pro przegrywa z Tricked
Następny artykułAOC 27G2U i AOC 27G2U5 – nowe monitory z linii G2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.