Cooler Master zaprezentował fotel dla wymagających graczy – Caliber R1. Do budowy konstrukcji wykorzystano wysokiej jakości materiałów. Główny szkielet wykonany został z metalu oraz solidnych tworzyw sztucznych. Siedzisko pokryto natomiast dobrej jakości skórą ekologiczną. Całość utrzymano w czarno-fioletowej kolorystyce. Użytkownik otrzymał dwie poduszki, które można umieścić pod karkiem i odcinkiem lędźwiowym.

Caliber R1 oferuje oferuje opcję dopasowania fotela do naszego wzrostu i wysokości biurka. Ma to pozwolić na wygodę spędzania długich godzin w nieruchomej pozycji. Użytkownik ma możliwość regulacji odchylenia oparcia, czy zmianę wysokości podłokietników. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie ważna, ponieważ determinuje zmęczenie rąk podczas grania.

Fotel Cooler Master Caliber R1 wyceniono na 1099 zł.

Dane techniczne:

  • Wysokość (z podstawą): 136 cm
  • Wysokość oparcia: 83 cm
  • Szerokość oparcia: 57 cm
  • Szerokość między podłokietnikami: 72 cm
  • Regulacja wysokości: 8 cm
  • Regulacja podłokietników: 23-30 cm

Poprzedni artykułConan Exiles za darmo na Steam przez weekend
Następny artykułAOC G2868PQU – monitor 4K z technologią FreeSync
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.