Dla osób, które potrzebują funkcjonalnego plecaka Hama przedstawia Coocazoo EvverClevver II Gorilla. Posiada on młodzieżowy wygląd, który pozwala wyróżnić się w tłumie. Materia jest w pełni wodoodporny oraz posiada kolory zielony, czarny i biały. Do uszycia użyto oddychających materiałów a, szelki można swobodnie regulować. Plecak posiada innowacyjny system regulacji położenia szelek. Są one przesuwne i blokowane za pomocą rzepów oraz regulowane paskami blokującymi od góry.

Coocazoo EvverClevver II Gorilla posiada dużą komorę główną, z dodatkową przegrodą na ciężkie książki lub laptopa. Prócz tego znajdziemy średnią oraz małą kieszeń. Przy trzech największych kieszeniach znajdują się dwukierunkowe zamki.

Coocazoo EvverClevver II Gorilla

Z boku plecaka umieszczono dwie kieszenie. Na dolnej, tylnej stronie plecaka znajduje się malutka, ukryta kieszeń.

Wymiary plecaka wynoszą 45 x 30 x 20 cm, jego waga to 1400 gramów, a pojemność to 30 litrów. Dzięki temu można w nim zmieścić laptopa oraz wiele przydatnych geekowych akcesoriów.


Poprzedni artykułParadox udostępniło dodatek Apocalypse dla gry Stellaris
Następny artykułESL One Katowice powered by Intel 2018 z nagrodami od Mercedes-Benz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.