Serwis SFFNetwork odwiedził targi Computex 2017. Podczas nich postanowił znaleźć większość firm, które wystawiły się z zasilaczami w formatach SFX i SFX-L. Pierwszy z nich posiada wymiary 100 mm x 125 mm x 63.5 mm (długość x głębokość x wysokość), natomiast drugi 120 mm x 125 mm x 63.5 mm (długość x głębokość x wysokość). Ten drugi został wymyślony na potrzeby wprowadzenia większych wentylatorów, które lepiej chłodzą podzespoły wewnętrzne.

Podczas targów Computex 2017 można było spotkać firmy z zasilaczami SFX: Akasa, Cooler Master, CWT, High Power, Raijintek, SilverStone, XIGMATEK.

A także z zasilaczami SFX-L: Akasa, be quiet!, Enhance, EVGA, High Power, Raijintek, Segotep, SilverStone, Super Flower, XIGMATEK.

Jak widzimy jest to całkiem pokaźne grono dostawców tego typu sprzętu. Z roku na rok pojawia się coraz więcej takich jednostek. Ich dużą zaletą jest oszczędność miejsca w obudowie komputerowej. Co ważne, pojawiają się już nawet jednostki 750 Watowe. Jedyny minus to taki, że nie wszyscy producenci dołączają do wyposażenia przejściówki do montowania pod standard ATX.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments