Cooler Master wprowadził do do sprzedaży słuchawki dla graczy CM Storm Pulse-R. Model wyposażony jest w aluminiowe osłony nauszników oraz przetworniki o średnicy 42 mm, co gwarantuje reprodukcję dźwięku, ze szczególnym uwzględnieniem basów. Pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20000 Hz, natomiast impedancja to 50 Omów. Wiele osób doceni odłączany kabel oraz wielokierunkowy mikrofon, który posiada pasmo przenoszenia 100 Hz – 10000 Hz i czułość -42±3dB (0dB=1V/pa.1KHz).

Słuchawki CM Storm Pulse-R SGH-4330-KATA1 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie 309 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułGigabyte GV-N760OC-4GD, czyli czyli GeForce GTX 760 Overclock Edition z 4 GB pamięci RAM
Następny artykułZalman Z3, Z3 Plus i Z3 Plus White – solidne obudowy w dobrych cenach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.