Ekipa sędziowska Cooler Master wyłoniła już zwycięzców Case Mod World Series 2017. Są to prestiżowe, modderskie zawody, organizowane od kilku lat. Pomiędzy sobą rywalizują modderzy z całego świata. W tym roku do grona finalistów trafił Polak – Staszek „Tips” Wiertelak. Niestety nie udało mu się wywalczyć miejsca na podium. Rywalizacja trwała od początku lutego.

Pełna lista triumfatorów Case Mod World Series 2017 prezentuje się następująco:

Kategoria Tower:

  1. miejsce – mod Vega autorstwa S.PiC z Rosji
  2. miejsce – RAGE, stworzony przez kolumbijskiego moddera Martina Muñoza
  3. miejsce – The Old Book, przygotowany przez MegaSkot z Serbii

Kategoria Scratch:

  1. miejsce – The Wheel of Star, zaprojektowany przez Modder Crow z Tajlandii
  2. miejsce – Codename J.A.C.K., od Krittanon z Tajlandii
  3. miejsce – Cyber Kitsune, autorstwa Jaqueline „Jack” Abrao z Brazylii

Prócz tego jury wytypowało najlepszą pracę startującą w specjalnej kategorii, zorganizowanej z okazji 25-lecia Cooler Master. Tu pierwsze miejsce zajął mod MKTRX AMMO 315 od Ovidiu Gitlana z Rumunii. Nagrodę publiczności zgarnął z kolei mod Elemental Infusion, stworzony przez Kanishke „Ash” Akalanke ze Sri Lanki.


ŹRÓDŁOmakerhub.coolermaster.com
Poprzedni artykułGOG Role-Playing Week, czyli tydzień z grami fabularnymi
Następny artykułTekken 7 – nowy zwiastun z historią konfliktu pomiędzy rodzinami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments