Bloody wprowadziło do sprzedaży dwie nowe myszki – Bloody Q80 oraz Bloody Q81. Modele te zostały wyposażone w sensor optyczny AVAGO A3050 oraz metalowe ślizgacze Metal X’ Glide Armor Boot. Są one dedykowane graczom, którzy oczekują solidnych podzespołów i wytrzymałych rozwiązań w przystępnej cenie. Myszki posiadają następujące czułości: 500, 1000, 1200, 1600, 2000 lub 3200 punktów na cal.

Bloody Q80

Myszki Q80 oraz Q81 posiadają 8 programowalnych przycisków, które zostały pokryte materiałem antypoślizgowym. Prócz tego mamy trzy efekty podświetlenia LED. Oba urządzenia charakteryzują się czasem reakcji przycisków na poziomie 1 ms i szybkością transmisji danych do 125 Hz na sekundę.

Bloody Q81

Optyczne mikroprzełączniki pod głównymi przyciskami posiadają żywotność aż 10 milionów kliknięć. Na spodzie zamontowano metalowe ślizgacze Metal X’ Glide Armor Boot. Cechują się nawet stukrotnie większą wytrzymałością od standardowych, gumowych lub teflonowych rozwiązań. Producent Metal X’ Glide gwarantuje, że ich technologia pokona dystans nawet do 300 kilometrów po dedykowanych powierzchniach. Przewody myszek zostały wzmocnione oplotem i gumowym zabezpieczeniem, który chroni przed pękaniem kabla.

 

Bloody Q80 oraz Bloody Q81 dostępne są w sprzedaży w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 59 złotych.


Poprzedni artykułASUS wprowadza płytę główną ROG STRIX X370-I Gaming
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.