Bloody poszerzyło ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych – M510 oraz M550. Najważniejszym elementem nowych zestawów słuchawkowych jest hybrydowa membrana wykonana w technologii M.O.C.I.. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej w tym celu grzybni. Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce zaowocowało stworzeniem membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu przy grubości kartki papieru.

Bloody M510

Zewnętrzna część membrany, wykonana w technologii High Flex, zapewnia jej dużą elastyczność, generując głębokie basy. Dzięki tej zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny i czysty dźwięk w zakresie od 10Hz do 22kHZ.

Bloody M510 oraz M550 wykończone są ekoskórą. Obszyto nią zarówno nauszniki, jak i pałąk wzmocniony aluminiowymi elementami. Miękkie poduszki zapewniają  wygodę.

Bloody M550

Słuchawki M510 to konstrukcja nauszna, bardziej kompaktowa. M550 natomiast to wersja wokółuszna. W tych drugich nauszniki wyprofilowano dla komfortu użytkowania i maksymalnego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, działający w częstotliwościach 75Hz – 16kHz, o czułości -45 decybeli. Dla wygody przenoszenia, w obu urządzeniach nauszniki można obrócić o 90 stopni, a sam przewód o kwadratowym przekroju, zabezpieczającym przed poplątaniem, jest odpinany.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139zł (M510) oraz 149zł (M550).


Poprzedni artykułParadox udostępniło datę premiery dodatku Apocalypse dla Stellaris
Następny artykułPolska Liga Esportowa 2017 – podsumowanie drugiego sezonu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.