Bloody poszerzyła ofertę gamingowych klawiatur mechanicznych o nowe modele z podświetleniem RGB – B930, B975, B810R oraz B820R. Urządzenia oferują pełne, programowalne podświetlenie RGB wraz z animowanymi efektami. Możliwe jest stworzenie i zapisanie do 10 profili bazujących na 3 trybach iluminacji. Zachowane ustawienia można również przesyłać, dzieląc się nimi ze znajomymi. Możliwa jest także regulacja natężenia podświetlenia, jak i jego całkowite wyłączenie.

Klawiatury mechaniczne wykorzystują technologię optycznych przełączników mechanicznych Light Strike. Warto zaznaczyć, że Bloody B930 i B975 to pierwsze urządzenia w Polsce wyposażone w najnowszą, trzecią generację przełączników LK.

Technologia optycznych przełączników mechanicznych Light Strike aktywuje klawisze nawet o 30% wcześniej, a sygnał przesyłany jest aż 150 razy szybciej niż w klasycznych rozwiązaniach.

Technologia Light Strike Libra stabilizuje klawisze w jednej płaszczyźnie, dając użytkownikom większą kontrolę i zabezpieczając przed przypadkowymi wciśnięciami. LK Sound Creator to autorskie rozwiązanie, które niweluje zmiany brzmienia klawiszy wraz z ich zużywaniem, wytwarzając taki sam dźwięk po wciśnięciu ich po raz pierwszy, jak i po latach użytkowania.

Wszystkie z zaprezentowanych urządzeń wyposażono w technologię pełnego N-Key Rollover. Konstrukcje są również odporne na kurz i zachlapania, a pokryte nanopowłoką układy nie są podatne na korozję.

Modele B810R i B820R to klasyczne pod względem wyglądu mechaniczne klawiatury gamingowe. Dodatkowo B820R została wzmocniona przednim panelem wykonanym ze szczotkowanego aluminium.

Klawiatura B975 jest wyposażona w podkładkę pod nadgarstki. B930 to z kolei konstrukcja kompaktowa, pozbawiona bloku numerycznego i idealna dla użytkowników posiadających niewiele miejsca na biurku.

Najnowsze klawiatury Bloody są już dostępne w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym w cenach 249 zł (B810R, B820R), 269 zł (B930) i 289 zł (B975)

 


Poprzedni artykułKingdom Come: Deliverance – udostępniono wymagania sprzętowe
Następny artykułSymmetry zadebiutuje już 20 lutego na komputery osobiste
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.