BIOSTAR wprowadziło do sprzedaży nową kartę graficzną: GeForce GTX 1050 Ti 4G. Model ten został wyposażony w układ GP107-400 i posiada długość około 177 mm. Wspierane są następujące technologie: NVIDIA GameStream, NVIDIA G-SYNC Ready, OpenGL 4.5, Simultaneous Multi-Projection, VR Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, DirectX 12, Vulkan API.

BIOSTAR GeForce GTX 1050 Ti 4G

BIOSTAR GeForce GTX 1050 Ti 4G posiada bazowe wynoszące 1290 MHz i w trybie Boost wzrasta do 1392 MHz. Taktowanie pamięci wynosi 7010 MHz. Karta nie wymaga dodatkowego zasilania. Na śledziu znajdziemy złącza HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 oraz Dual-Link DVI.


Poprzedni artykułCzyżby nVidia szykowała kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti?
Następny artykułBlizzard oferuje darmowy weekend z Overwatch w dniach 18 – 21 listopada
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.