Biostar, tajwańska firma zajmująca się produkcją elektroniki wprowadziła do sprzedaży dyski SSD z serii Gaming G300. Będą one dostępne w trzech pojemnościach: 120 GB, 240 GB i 480 GB. W środku zamontowano kontroler Silicon Motion SM2256, a grubość każdego modelu ma nie przekraczać 6.8 milimietrów.

Dość ciekawe wydaje się opcja montażu dodatkowej pamięci podręcznej w w standardzie DDR3, odpowiednio 128 MB, 256 MB i 512 MB. Prędkość odczytu ma wynosić maksymalnie 550 MB/s, natomiast zapis 470 MB/s. Ceny dysków mają wynosić: 44 dolarów za 120 GB, 66 dolarów za 240 GB oraz 140 dolarów za 512 GB. Producent zapewnia 3 letnią gwarancję na nośniki.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułBlizzard udostępnia nowy zwiastun do gry World of Warcraft: Legion
Następny artykułPowerWalker wprowadza nowe zasilacze awaryjne z serii VFD/FR
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.