Firma Biostar ujawniła dwie płyty główne w formacie mini-ITX – X370-GTN i B350-GTN. Oba modele są przeznaczone dla podstawki AM4 i nadchodzących procesorów Ryzen. Serwis wccftech.com dotarł do tych informacji, jaki pierwszy. Jednakże prócz ogólne specyfikacji, producent nie pokazał zdjęć tych płyt. Nie jest znana dokładna przyczyna tego. Nie podano również przewidywalnej daty premiery.

Obydwie płyty będą miały 7-fazową sekcję zasilania procesora. Na pokładzie będą się znajdowały dwa banki pamięci DDR4, złącze PCI-Express 3.0 x16, 4 x SATA 6 Gb/s, M.2 o przepustowości 16 Gb/s (B350GTN) lub 32 Gb/s (X370GTN). Na tylnym panelu znajdziemy 4 x USB 3.0, 2 x USB 3.1, DVI, HDMI 1.4b, 7.1 dźwięk oraz gamingowa karta sieciowa.


ŹRÓDŁOwccftech.com
Poprzedni artykułEnter the Gungeon otrzymuje darmowy dodatek o nazwie Supply Drop
Następny artykułESL Mistrzostwa Polski 2017 startują już w lutym z nagrodami o wartości 150 000 zł
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.