BIOSTAR wprowadził do swojej oferty dyski SSD z serii S100 Plus: S100-240GB Plus i S100-480GB Plus. Urządzenia wyposażono w interfejs SATA 6GB/s oraz cienką obudowę – zaledwie 7 mm. Dodatkowo obudowa ma opatentowane rozwiązanie przeciw wstrząsom. Płytka PCB zbudowana jest z 6 warstw, co czynią ją wytrzymałą na różne warunki temperaturowe.

Dysk S100 240GB Plus ma prędkości odczytu/zapisu na poziomie 510MB/s oraz 370MB/s. Wersja S100 480GB Plus to odpowiednio 540MB/s oraz 460MB/s. Dzięki temu dyski są idealnym wyborem dla poprawy osiągów w gamingu oraz w wydajności pracy, przy zachowaniu wyjątkowo niskiej ceny.

Dyski S100-240GB Plus dostępne są w cenie 35 dolarów, a S100-480GB Plus – 59 dolarów.

BIOSTAR S100 Plus


Poprzedni artykułVirtus.pro przegrywa z Optic Gaming w ćwierćfinale WePlay! Lock and Load
Następny artykułvkQuake2, czyli słynny QUAKE II z obsługą interfejsu Vulkan
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.