Na początku lutego firma Biostar ujawniła specyfikację płyty głównej w formacie mini-ITX – Racing X370-GTN. Teraz producent pochwalił się także jej wyglądem. Model ten został wyposażony w chipset X370, podstawkę AM4 oraz 7 fazową sekcję zasilania procesora. Na pokładzie znajdują się dwa banki pamięci DDR4, złącze PCI-Express 3.0 x16, 4 x SATA 6 Gb/s, M.2 o przepustowości 16 Gb/s (B350GTN) lub 32 Gb/s (X370GTN).

Na tylnym panelu znajdziemy 4 x USB 3.0, 2 x USB 3.1, DVI, HDMI 1.4b, 7.1 dźwięk oraz gamingowa karta sieciowa. Producent nie podał więcej informacji.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykuł12. Sezon Intel Extreme Masters rozpozpocznie się w Sydney
Następny artykułZOTAC zapowiedział turniej ZOTAC CUP MASTERS w grze DOTA 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.