Firma BIOSTAR dodała do swojej oferty klawiaturę mechaniczną GK3. Urządzenie zostało wyposażone w niebieskie przełączniki OUTEMU Blue, które mają żywotność 50 milionów kliknięć. Warto również wspomnieć o obudowie wykonanej z aluminium oraz plastiku, a także odporności na zalanie. Klawisze posiadają ledowe podświetlenie RGB w 9 wariantach oraz dostępnych jest 12 przycisków typowo multimedialnych.

BIOSTAR GK3

Jak przystało na taką klasę klawiatury, dostępna jest technologia anti-ghosting. Na przodzie urządzenia producent zamontował podkładkę pod nadgarstki. Wymiary klawiatury wynoszą 459,5 x 204,25 x 36,8 mm. Kabel USB do komputera posiada długość 1.8 metra.

BIOSTAR GK3

Szacowana cena detaliczna klawiatury Biostar GK3 wynosi 44,99 dolarów.


Poprzedni artykułNo Man’s Sky otrzymuje aktualizację The Foundation Update
Następny artykułJak działa mysz Naos QG z sensorami skórno-galwanicznymi?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.