BIOSTAR wprowadził do oferty płytę główną BIOSTAR A68N-5600E dla domowej rozrywki oraz codziennych zastosowań. Urządzenie wyposażono w procesor AMD PRO A4-3350B oraz kartę graficzną AMD Radeon R4. Płyta wspiera pamięci DDR3-1600MHz aż do 16 GB pojemności. Jej ważną zaletą są rozmiary – zaledwie 17 x 17 cm czyli znany wszystkim format mini-ITX. Tym samym idealnie zmieści się w małych obudowach Small Form Factor.

Płyta BIOSTAR A68N-5600E sprawdzi się w domowej rozrywce. Producent zamontował złącze HDMI oraz zapewnił wsparcie dla HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), dla streamingu wideo z źródeł online, takich jak Netflix. Prócz tego mamy jeszcze obsługę dźwięku HD oraz wyjście SPDIF.

BIOSTAR A68N-5600E

Nie można również zapomnieć o zastosowaniach biznesowych. Producent zaimplementował również zaawansowane opcje ochrony danych, dla organizacji rządowych. Mowa tutaj o headerze TPM dla modułów TPM. Są one wykorzystywane w połączeniu z innych technologiami ochrony, takimi jak weryfikacja biometryczna, oprogramowanie antywirusowe, firewalle, smart karty i inne.

BIOSTAR A68N-5600E

Na tylnym panelu płyty BIOSTAR A68N-5600E SoC dostępne są porty: 1 x PS/2 Mysz, 1 x PS/2 Klawiatura, 2 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0, 1 x złącze HDMI, 1 x VGA, 1 x port GbE LAN oraz 3 x Złącza Audio.


Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1650 StormX OC – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułCooler Master SK621 – klawiatura mechaniczna z niskim profilem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.