BIOSTAR zaprezentował płytę główną A68N-2100E w formacie mini-ITX. Wyposażono ją w procesor AMD E1-2150 oraz układ graficzny Radeon HD8210. Jednostka centrala oparta jest na architekturze AMD Kabini o maksymalnym poborze mocy (TDP) 9 watów. Obsługiwane są pamięci DDR3 o pojemności 16 GB. Jako chłodzenie zastosowywano tutaj niewielki radiator, który powinien podołać zadaniu.

Platforma BIOSTAR A68N-2100E wyposażona jest w 5.1 kanałowe Audio Realtek ALC887 oferujące dźwięk w jakości HD. Prócz tego mamy wyjścia optyczne S/P DIF i Coaxial. Płyta ma również header TPM umożliwiający korzystanie z urządzeń zabezpieczających wykorzystywanych przez szkoły oraz organizacje rządowe.

BIOSTAR A68N-2100E

Na tylnym panelu płyty dostępne są porty: 2 x PS/2, 2 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0, złącze HDMI, VGA, GbE LAN oraz 3 x audio.

BIOSTAR A68N-2100E

Cena płyty wynosi około 190 zł.


ŹRÓDŁObiostar.com.tw
Poprzedni artykułRyzen 3000 już w steppingu B0. Nowy BIOS dla płyt głównych od AMD
Następny artykułRadeon RX 630, Radeon RX 640 oraz Radeon RX 650 – rebranding Polaris?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.