Firma be quiet! wprowadziła do swojej oferty zasilacze z serii SFX L Power. Są to w pełni modularne jednostki o wymiarach 130 x 125 x 64 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów. Chłodzeniem elementów wewnątrz zajmuje się 120 milimetrowy wentylator, składający się z trzynastu łopatek. Zaprezentowane jednostki posiadają certyfikat 80 Plus Gold, który gwarantuje sprawność na poziomie 92%.

W sprzedaży mają się pojawić póki co dwie odmiany: SFX L Power 500W i SFX L Power 600W.


Poprzedni artykułDestiny 2 – wciel się w Strażnika i ocal resztki ludzkości
Następny artykułCeny kart GeForce GTX serii 10 mogą pójść w górę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] powinny docenić osoby, składające zestawy w małych obudowach komputerowych. My wykorzystujemy be quiet!  SFX L Power 500W, który również wyposażony jest w pełni modularne okablowanie. Ze zdjęcia poniżej można […]