AVerMedia wprowadziła do sprzedaży słuchawki Sonicwave GH335. Są one dedykowane miłośnikom gier komputerowych. W ich wnętrzu znajdują się przetworniki o średnicy 50 mm, wykorzystujące magnesy neodymowe. Impedancja wynosi 32 Ω, natomiast pasmo przenoszenia posiada zakres 20 – 20 000 Hz. Producent dobrał tak nauszniki, aby ściśle okalały uszy, ograniczając dopływ wszelkich dźwięków z zewnątrz.

Słuchawki Sonicwave GH335 posiadają również dobrej jakości pałąk z odpowiednią pianką. Prócz tego projektanci zadbali o estetyczny wygląd.

GH335 wyposażono w wielokierunkowy mikrofon, który umożliwia sprawną komunikację w czasie wirtualnych bitew. Do komunikacji z komputerem wykorzystywana jest wtyczka mini-jack 3,5 mm w formie czterobiegunowej. W zestawie znajduje się rozgałęźnik na dwa wtyki trzybiegunowe, osobno dla słuchawek i mikrofonu

Cena słuchawek Sonicwave GH335 wynosi 329 zł.


Poprzedni artykułIntel Core 9 generacji – kolejne informacje o procesorach
Następny artykułOverwatch dostępny za darmo w 26 – 30 lipca 2018 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.