Aurora Lite Wireless to produkt o prostym designie, stworzony po to, aby zaspokoić wysokie oczekiwania klientów w zakresie jakości i funkcjonalności.

Aurora Lite Wireless: bezprzewodowa klawiatura 1

 Obudowa ze szczotkowanego aluminium ze szlifem diamentowym nadaje elegancki i ponadczasowy wygląd. Podobnie jak pozostałe klawiatury od Enermax, tak i Aurora Lite Wireless czyni użytek z precyzyjnych klawiszy, w których zastosowano trwałą, opatentowaną technologię “Scissors”. Przy długim pisaniu klasyczny rozkład klawiszy i ergonomiczny kształt klawiatury okazują się idealnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej 2,4 GHz Aurora Lite Wireless jest świetnym wyborem dla mobilnych aplikacji, domowych centrów rozrywki lub sal konferencyjnych. Mocny odbiornik radiowy oferuje duży zasięg działania, aż do 10 metrów.

Czarna wersja Aurora Lite Wireless (KB010W-B) jest dostępna od zaraz, w rekomendowanej cenie detalicznej 59,99 Euro. Zdjęcia produktu i informacje techniczne dostępne są pod adresem http://www.enermax.pl/auroralitewireless.

 

Autor: Olbi


Poprzedni artykułBrick 3.5″: Bezpieczny i solidny aluminiowy sejf danych
Następny artykułAlienware M18X, 18.4’’CORE i7 2.3GHZ / 16GB / 1.5TB(7.2) / 2 x 2GB AMD RADEON 6990