Serwis videocardz.com dotarł do materiału filmowego autorstwa chorwackiego eksperta komputerowego. Niestety samo wideo nie jest już dostępne, ale udało się zrobić kilka zdjęć dwóch płyt głównych ASUS na chipsecie Z390. Wśród nich znajduje się model w rozmiarze mini-ITX. Chodzi tutaj o ROG STRIX Z390-I Gaming, która w niedługim czasie powinna mieć premierę.

Obie płyty główne są przeznaczone dla procesorów Intel Core 9 generacji. Niestety nic więcej nie jesteśmy w tanie o płycie powiedzieć. Może ona być podobna do modelu ASUS ROG STRIX Z370-I Gaming.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułLogitech G502 – gamingowa mysz otrzymuje sensor HERO 16K
Następny artykułShadow of the Tomb Raider – poznaliśmy wymagania sprzętowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.