ASUS wprowadził do sprzedaży płytę główną ASUS ROG STRIX B450-I Gaming. Model ten jest oparty na chipsecie B450 z gniazdem AM4 i 8 fazową sekcją zasilania. Płyta jest w stanie obsłużyć dostępne procesory Ryzen 1000 oraz Ryzen 2000. Do tego dochodzi wsparcie dla maksymalnie 32 GB pamięci operacyjnej DDR4 o taktowaniu do 3400 (OC) MHz.

ASUS ROG STRIX B450-I Gaming

Na pokładzie znajdziemy gniazdo M.2, dodatkowe wyprowadzenia USB 3.1, 4 x SATA 6.0 Gb/s i wzmocniony slot PCI-Express 3.0 x16. Prócz tego są gniazda do sterowania diodami LED.

ASUS ROG STRIX B450-I Gaming

Producent nie zapomniał o fanach multimediów. Na pokładzie zamontowano system SupremeFX S1220A i Sonic Studio III z kodekiem Realtek ALC1220.

ASUS ROG STRIX B450-I Gaming

Na na tylnym panelu znajdziemy: HDMI, 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen1, Intel Gigabit LAN, ASUS Wi-Fi GO! (Intel 802.11ac WiFi, Bluetooth 4.2), 3 kolorowe porty dźwięku.


Poprzedni artykułOdejście Enzo z Codewise Unicorns
Następny artykułShadow of the Tomb Raider – pokazano największe miasto w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.