Firma ASUS wprowadziła do swojej oferty myszkę gamingową – ASUS ROG Pugio. Urządzenie komunikuje się przez kabel i posiada sensor optyczny o rozdzielczości do 7200 DPI. Zastosowano tutaj wymienne przełączniki Omron z prostym systemem montażu. Kompatybilne są serie Omron D2F oraz Omron D2FC.

 

Prócz tego zastosowano magnetyczne przyciski boczne oraz podświetlenie RGB LED. Znajduje się ono w rolce, symbolu marki Republic of Gamers oraz w pasku na krawędzi urządzenia. Myszka jest zgodna z technologią ASUS Aura Sync.

ASUS umieścił w zestawie dwa dodatkowe przełączniki oraz podłużne przyciski. Aktualnie nie jest znana cena myszki ROG Pugio. Powinna się ona pojawić niedługo w polskich sklepach.


Poprzedni artykułIntel szykuje 6-rdzeniowe procesory na architekturze Coffee Lake
Następny artykułMiddle-earth: Shadow of War z nowym zwiastunem o Szelobie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.