ASUS rozpoczęło przygotowania do wprowadzenia nowej marki kart graficznych o nazwie AREZ. Będzie to nazwa ekskluzywna, przeznaczona tylko dla kart Radeon RX i innych modeli od AMD. Marka powstała z powodu rezerwacji serii ROG – Republic of Gamers dla kart graficznych NVIDIA. MA to związek z wprowadzeniem przez NVIDIĘ jakiś czas temu programu GeForce Partner Program. Jest w nim klauzula, że dana marka kart nie może posiadać chipów innych, niż GeForce.

AREZ ma być tak samo dobry, jak ROG o posiadać wszystkie jego cechy. Prócz najlepszego procesu technologicznego i selekcji, karty mają posiadać najlepsze komponenty oraz chłodzenie.

ASUS AREZ

Obecnie pozostaje nam czekać, aż strona AREZ wróci do życia. Wygląda na to, że ASUS tymczasową ją zablokował.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] NVIDIA oficjalnie zamknęła swój program GeForce Partner Program. Od samego początku wzbudzał on spore kontrowersje wśród partnerów oraz graczy. Była to wręcz zagrywka monopolistyczna ze strony NVIDII. A według samego producenta miało to pomóc klientom w wyborze konkretnego produktu. Niestety, ale nawet sami partnerzy widzieli w tym kłopoty. Choćby taki ASUS, który musiał stworzyć osobną markę AREZ. […]