Firma ASRock poinformowała, że szykuje duża aktualizację oprogramowania dla swoich płyt głównych z chipsetem X99. Wszystkie modele, które posiadają gniazdo LGA2011-3 otrzymają nowy firmware, który będzie mógł obsłużyć procesory z rodziny Broadwell-E. Należeć będą do nich Core i7-6950X, Core i7-6900K, Core i7-6850K oraz Core i7-6800K.

Warto wspomnieć, że firma wydała dwa ciekawe modele płyt głównych mini-ITX: ASRock X99E-ITX/ac oraz ASRock Rack EPC612D4I. Nadmienimy, że ASRock to jedyna firma która stworzyła płytę mini-ITX dla chipsetu X99.


ŹRÓDŁOtomshardware.com
Poprzedni artykułForge of Empires otrzyma Wyprawy gildijne
Następny artykułElectronic Arts pokazuje zwiastun Titanfall 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.