ASRock wprowadziło do sprzedaży kartę graficzną ASRock Phantom Gaming Radeon RX 560 4G.  Model ten został oparty na rdzeniu Radeon RX 560 znanym jako Polaris 21 XL. W jego wnętrzu znajduje się 896 Procesorów Strumieniowych, zbudowanych z 14 bloków CU (Compute Units). Do tego dochodzi 56 jednostek teksturujących oraz 16 jednostek renderujących.

ASRock Phantom Gaming Radeon RX 560 2G

Oto, jak wygląda taktowanie:

  • tryb OC: rdzeń 1194 MHz, pamięci 6240 MHz
  • tryb domyślny: rdzeń 1149 MHz, pamięci 6000 MHz
  • tryb Silent: rdzeń 1103 MHz, pamięci 5760 MHz

Za chłodzenie ASRock Phantom Gaming Radeon RX 560 4G odpowiada aluminiowy radiator z 80 milimetrowym wentylatorem. Długość laminatu wynosi 169 milimetrów.

Na śledziu znajdziemy złącza: DisplayPort 1.4, HDMI 2.0b oraz dual-link DVI.


Poprzedni artykułGigabyte wprowadza do oferty pamięci AORUS RGB LED RAM
Następny artykułLegatus Pack – zawartość w Star Citizen za jedyne 27 000 dolarów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.