ASRock przygotował aktualizację BIOSów i UEFI na nadchodzące procesory Intel Kaby Lake. Chodzi mianowicie chipsety serii 100: Z170, H170, B150. Tym samym producent płyt głównych nie chce pozostawić na lodzie wielu swoich użytkowników. Co najważniejsze, aktualizacja dotyczy także układów z niższej półki cenowej. Na stronie nie podano, że aktualizacja dotyczy procesorów Kaby Lake, ale przecież wiadomo o co chodzi.

ASRock

Ze wspomnianych na stronie modeli są dwa modele mini-ITX: ASRrock Fatal1ty Z170 Gaming-ITX/ac oraz H110M-HDS R3.0. Być może tylko te wersje nadają się pod nowe jednostki.


ŹRÓDŁOtechreport.com
Poprzedni artykułNiezależna gra MMO Crush Online już dostępna
Następny artykułROCCAT szykuje różne atrakcje na Poznań Game Arena 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.