Firma Archos zaprezentowała komputer typu All-in-one – ARCHOS Vision 215. Obudowa i monitor zostały umieszczona w zgrabnej jednoczęściowej bryle. Ekran posiada przekątną 21.5 cala oraz rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. W najcieńszym miejscu mierzy zaledwie 6.85 mm. Całość waży jedynie 2.85 kg.

ARCHOS Vision 215

ARCHOS Vision 215 pracuje pod kontrolą Windows 10 Home. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8350 o taktowaniu do 1,92 GHz. Do tego dochodzi zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 400.

ARCHOS Vision 215

Komputer wyposażono w 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB szybkiej pamięci masowej SSD. Można ją rozbudować o kartę microSD do maksymalnej pojemności 256 GB. Lub dysk SSD na interfejsie SATA III.

ARCHOS Vision 215

Ze złączy znajdziemy: RJ 45, słuchawki, mikrofon, 5 x USB, HDMI. Urządzenie posiada wbudowane głośniki stereo, czytnik kart microSD, Bluetooth oraz WiFi.

ARCHOS Vision 215

ARCHOS Vision 215 pojawi się w sprzedaży w maju tego roku. Sugerowana cena detaliczna ma wynosić 1399 złotych.


Poprzedni artykułBrigitte Lindholm – nowa bohaterka wsparcia w grze Overwatch
Następny artykułGra Far Cry 5 za darmo z wybranymi komputerami z kartami Radeon RX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.