Firma AOC wprowadziła do sprzedaży 24 calowy monitor e2451Fh, z matrycą TN o rozdzielczości 1920 × 1080 i czasie reakcji 2 ms. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1, a maksymalna jasność podświetlanej diodami LED matrycy to 250 cd/m2. Monitor pobiera 25W energii w trakcie typowego użytkowania.

AOC e2451Fh

AOC e2451Fh posiada następujące porty: D-Sub (VGA), DVI-D i HDMI. Dodatkowo w obudowie umieszczono złącze audio typu minijack (3,5 mm). Producent dostarcza wraz z monitorem zestaw darmowego oprogramowania do zarządzania poborem energii (e-Saver), dzielenia ekranu na różne obszary wyświetlania (Screen+) czy konfiguracji ustawień ekranu przy pomocy myszki (i-Menu).

Prezentowany monitor spełnia liczne standardy i certyfikaty, m. in. EPEAT Silver, TCO 6.0 oraz Energy Star 6.0.

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC e2451Fh to 749 złotych brutto, z 3 letnią gwaranacją producenta.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce 760 OC – podkręcony GeForce GTX 760 z chłodzeniem Dual Silencer
Następny artykułAMD Radeon R9 270 – karta graficzna na rdzeniu Curacao PRO
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.