Do oferty marki AOC trafiły dwa zakrzywione monitory przeznaczone dla graczy – AOC C27G2AE i AOC C27G2U. Wyposażono je w 27-calową matrycę VA o rozdzielczości 1920 x 1080 px przy odświeżaniu 165 Hz. Nowe modele rozszerzają ofertę popularnej linii G2. Matryca oferuje kontrast statyczny na poziomie 4000:1. Czas reakcji ich paneli wynosi 1 ms MPRT.

Z technologii znajdziemy Montion Blur Reduction, która odpowiada za zniwelowanie efektu smużenia. Prócz tego mamy AMD FreeSync Premium w zakresie odświeżania od 48 do 165 Hz. Nie zabrakło także Dial Point (celownik wyświetlany na ekranie), Flicker Free oraz Low Blue Light.

Modele o oznaczeniu AE to podstawowe tańsze wersje. Wersje z literką U na końcu mają dodatkowo regulację wysokości oraz czteroportowy koncentrator USB.

Fabryczna podstawa monitorów jest mocowana beznarzędziowo. Użytkownicy planujący użycie własnego uchwytu w standardzie VESA będą mogli z niego skorzystać. Tylny panel wyposażono w otwory o rozstawie 100 x 100.

AOC C27G2U

Sugerowane ceny detaliczne nowych modeli AOC:

  • AOC C27G2AE – 1 199 PLN
  • AOC C27G2U – 1 289 PLN

Monitory są objęte 3-letnią gwarancją i dostępne w sprzedaży.


Poprzedni artykułNowy jesienny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Wśród uczestników nowy zespół Jarosława “PashyBicepsa” Jarząbkowskiego
Następny artykułADATA XPG GAMMIX S50 Lite – dysk SSD z interfejsem PCI Express 4.0
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.