Podczas IEM Katowice 2018 zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie AG352UCG6 Black Edition. Jest to ulepszona wersja modelu AG352UCG. Zwiększono w nim częstotliwość odświeżania obrazu ze 100 Hz do 120 Hz oraz kontrast statyczny z 2000:1 do 2500:1. Przekątna ekranu wynosi 35 cali, a format to 21:9. Użyto tutaj matrycy MVA o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Monitor posiada obsługę technologii NVIDIA G-SYNC.

AOC AG352UCG6 Black Edition podczas IEM Katowice 2018 1

Najnowszy monitor będzie można przetestować i obejrzeć na stoiskach marek: Alsen (stanowisko B2) i Corsair/AOC (stanowisko A7).

Dla odwiedzających stoiska Alsen jak i Corsair / AOC będą organizowane konkursy, w których będzie można wygrać m.in. monitory.

Planowana data wprowadzenia do sprzedaży AG352UCG6 Black Edition to maj br.


Poprzedni artykułTryb Ultimate Performance dla komputerów z systemem Windows 10
Następny artykułCase Mod World Series 2018 – uruchomiono zapisy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.