Firma AOC przedstawia monitor AG271UG. Jest on wyposażony w matrycę IPS o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Jest to wyświetlacz o standardowych proporcjach obrazu (16:9). Monitor posiada technologie: NVIDIA G-SYNC, Shadow Control (rozświetlającą najciemniejsze obszary w grach), Flicker Free oraz Low Blue Light (zmniejsza emisję potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła).

Przy prawej krawędzi panelu umiejscowiono składany wieszak na słuchawki, port USB 3.0, port USB z funkcją szybkiego ładowania oraz złącza mini-jack dla mikrofonu i słuchawek.

AOC AG271UG

Solidna, metalowa podstawa Ergo Base daje możliwość obracania ekranu w poziomie (swivel) i w pionie (pivot) oraz regulacji jego wysokości i kąta nachylenia. Na zwieńczeniu podstawy monitora umiejscowiono uchwyt służący do jego wygodnego przenoszenia.

Sugerowana cena monitora AOC AG271UG wynosi 3 499 zł brutto. Produkt trafi do sprzedaży w kwietniu br. Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.


Poprzedni artykułG.Skill wprowadza do oferty pamięci Flare X i FORTIS dedykowane procesorom AMD Ryzen
Następny artykułMass Effect: Andromeda – odkryj nową galaktykę i znajdź dom dla podróżników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.