Firma AOC poinformowała o nowym monitorze dla graczy w swojej ofercie – AG251FG. Oparto go o matrycę TN, która posiada rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli oraz odświeżanie 240 Hz. Przekątna ekranu wynosi 24.5 cala, a czas reakcji to zaledwie 1 ms. Monitor wspiera technologie NVIDIA G-SYNC oraz Ultra Low Montion Blur. Maksymalna jasność ekranu to 400 nitów, a kąty widzenia to 170° w poziomie i 160° w pionie.

Monitor AG251FG spoczywa na solidnej, metalowej podstawie. Umożliwia ona obracanie panelu, regulację jego wysokości i kąta pochylenia oraz ustawienie trybu portretowego (pivot). Przy prawej krawędzi umiejscowiono składany wieszak na słuchawki, gniazdo słuchawkowe mini-jack oraz dwa porty USB 3.0. Jeden z portów USB oferuje funkcję szybkiego ładowania.

Sugerowana cena monitora AOC AG251FG wynosi 2579 zł brutto. Produkt trafi do sprzedaży w sierpniu br.


Poprzedni artykułBandai Namco udostępniło zrzuty ekranu z gry Project CARS 2
Następny artykułComputex 2017 – NVIDIA mówi o sztucznej inteligencji i nie tylko
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.