AMD rozpoczęło dodawanie gry Deus Ex: Mankind Divided do swoich procesorów FX. Chodzi mianowicie o modele FX-6300, FX-6350, FX-6350 z chłodzeniem Wraith, FX-8300, FX-8320, FX-8320E, FX-8350 Black Edition, FX-8350 z chłodzeniem Wraith, FX-8370 (standard) i FX-8370 z chłodzeniem Wraith. Niestety, ale promocja jest ograniczona do pewnego rodzaju sprzedawców, ale niedługo firma powinna rozszerzyć ją na większą ilość partnerów.

Najciekawsza propozycja obecnie to procesor AMD FX-6300, który można już dostać w cenie około 450 zł. Co jest naprawdę niezłym kąskiem, zważywszy na fakt, że sama gra kosztuje między 140 a 160 zł.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułBlizzard zmieni nazwę Battle.Net, chce ujednolicić nazewnictwo
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.9.2 z obsługą Forza Horizon 3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.