Firma AMD wprowadziła na rynek moduły pamięci AMD Radeon RG2133 Gamer Series Memory. Oferują one dwa profile: XMP i AMP, które to ułatwiają podkręcania na platformach Intel i AMD. Takowanie pamięci wynosi 2133 MHz i są dostępne w zestawach po dwie oraz cztery kości. Dodatkowo producent zamontował niskie radiatory, co pozwoli na montowanie dużych systemów chłodzenia na procesorach, a także skuteczne odprowadzanie ciepła.

Ciekawą funkcją jest AMD Radeon RAMDisk, która ma zapewniać lepsze działanie pamięci w grach komputerowych. producent deklaruje dożywotnią gwarancję na zestaw.


Poprzedni artykułGigabyte FLY – lekkie słuchawki nauszne klasy DJ
Następny artykułAOC e2050Sw, e2050Swda, e2060Pwda, e2060Swd, e2060Swda oraz e2070Swn
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.